Ольга Онищенко публикует статью
167
Анонс:
Очікується пожвавлення ринку нерухомості.

Ринок нерухомості очікує пожвавлення — аналітики.

У серпні на фінансовий ринок чекає подальша стабілізація, у разі відсутності серйозних форс-мажорів, а разом з ним очікується пожвавлення ринку нерухомості.

 

Про це УНН повідомляє з посиланням на аналітичну публікацію газети Діло.

У статті йдеться, що з урахуванням того, що на початку березня курс долара знову почали утримувати адміністративними методами, коли з 40 грн/дол. відбулося зниження до 24-25 грн/дол., і ця фіксація триває вже четвертий місяць, можна припустити, що уряд буде утримувати цей коридор до кінця року, що дозволить планомірно пожвавити ринок нерухомості.

Наступного місяця експерти прогнозують незначне зростання кількості угод.

Найбільшим попитом, на думку аналітиків, будуть користуватися двокімнатні квартири, на які припадатиме 43-45% всіх угод, 42-43% займуть однокімнатні квартири і 13-15% припаде на об’єкти з трьома кімнатами і більше.

“За нашими прогнозами, максимальна кількість угод (79-81%) буде зафіксовано в сегменті до100 тис. дол., 14-16% в ціновій категорії від 100 тис. дол., до 200 тис. дол. І 5-7% — у категорії понад 200 тис. дол.”, — резюмує фахівець з маркетингу Сергій Костецький.

Нагадаємо, за інформацією директора департаменту реалізації нерухомості ПАТ “ХК “Київміськбуд” Олени Басанько найбільш привабливим для інвестора є житло “економ” класу. Це одно- та двокімнатні квартири до 70 кв.м. Також стабільним є попит на житло “комфорт” і "бізнес-класу.

Аналітики наголошують, що нерухомість залишається найбільш ефективним засобом для збереження заощаджень українців.

Ивану Змейчуку это нравится
Все больше позитивных сигналов рынку недвижимости.
10 августа 2015, 08:23
нравится
Улучшить сайт Соцсети